CARTYLIS

Bolesti kĺbov, slabé kosti, problémy s pohybom, znížená pohyblivosť – to sú najčastejšie príznaky chorých kĺbov (vrátane artrózy, reumatizmu alebo artritídy).

Pri častom a intenzívnom športu dochádza k strate synoviálnej tekutiny, ktorá vedie k oderu kĺbov a treniu susedných kostí. To spôsobuje bolesť a sťažuje pohyb. U týchto ochorení by sa lieky a doplnky mali začať užívať vopred, aby sa zabránilo bolestivým zlomeninám a ťažkostiam s pohybom.

Nie všetky dostupné prípravky však uľahčujú každodenné fungovanie, pomáhajú regenerovať kĺbovú chrupavku a stimulujú produkciu synoviálnej tekutiny, ktorá je nevyhnutná pre správne fungovanie kĺbov. Cartylis podporuje produkciu synoviálnej tekutiny a zlepšuje pohyblivosť kĺbov, čo je tak dôležité pre plynulý pohyb počas športu.

Nielen pre športovcov
Cartylis je tiež určený pre seniorov, ktorým sa s vekom fyziologicky znižuje hustota kostí a môžu sa odvápňovať, čo má za následok oslabenie kostí, zvýšené riziko zlomenín a problémy s pohyblivosťou. Druhou skupinou s rizikom osteoporózy sú ženy v menopauze. Každý, kto by chcel posilniť svoje kosti, by mal siahnuť po doplnku Cartylis.

Skladovanie
V dobre uzavretom obale, pri izbovej teplote 15-25° C, na suchom mieste, mimo dosahu malých detí. Chráňte pred vlhkosťou a svetlom.

Upozornenie
Nepoužívajte v prípade precitlivenosti na niektorú zo zložiek. Tehotné ženy a dojčiace matky by sa pred použitím prípravku mali poradiť s lekárom.