Naše hodnoty

V Aptissenu je našou vášňou robiť veci, ktoré prispievajú k lepšiemu životu. Do objavovanie nových konceptov a vytváranie nových produktov vkladáme najvyššiu úroveň vedeckého nasadenia a invencie. Tvorbou našich preparátov sa snažíme usilovať o dokonalosť a využívame 100% nášho plného potenciálu.

Nižšie uvádzame naše trvalé zásady, ktoré nás každodenne vedú pri prijímaní veľmi dôležitých a drobných rozhodnutí.

Naša vízia

Podľa Aptissen budúcnosť liečby osteoartrózy vyžaduje účinnú intraartikulárne liečbu, ktorá sa podáva v jednom sedení, aby sa zlepšila pohyblivosť, nastala rýchla úľava od bolesti a regenerácia chrupavky.

Naša misia

Do roku 2018 bolo pomocou produktov Aptissen úspešne ošetrené viac ako pol milióna kĺbov. Najdôležitejšie pre nás je prínos pre pacienta a vývoj inovatívnych injekčných roztokov na báze kyseliny hyalurónovej, ktoré možno kombinovať s inými molekulami.

Plánujeme zaviesť klinicky overený globálny prístup k osteoartróze, vrátane orálnych alebo topických foriem.

Ortopédia

Spoločnosť Aptissen spôsobila revolúciu na trhu s osteoartritídou zavedením Synolis VA – inteligentného gélového prípravku pre intraartikulárne injekcie, prvého viskoantalgického prípravku na trhu s jedinečným, patentovaným vzorcom kombinujúcim kyselinu hyaluronovú a sorbitol.

Synolis VA poskytuje okamžité zlepšenie mobility, rýchle a dlhodobé zmiernenie bolesti a plnú bezpečnosť.

Náš tím

Tím Aptissen má rozsiahle znalosti o výrobkoch a mnohoročné skúsenosti na ortopedickom trhu.